فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
جمعه، 17 فروردین 1403 ساعت ۱۷:۳۰
Ostrovets
Kirill Parmonov
24'
1
-
0
FT
دنبال کنید
Energetik-BGU Minsk
ضربات پنالتی
گل های بازی
Kirill Parmonov
24'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 0
Yevgeniy Apanasovich
Vladislav Yatskevich
Maksim Avgustinovich
Kirill Parmonov
Egor Semenov
Denis Khvostovich
84'
Nikita Bobchenok
Ilya Kazakov
Stepan Gomonov
Magomedemin Rabadanov
78'
Evgeny Voyna
73'
Artur Starovoytov
Amirbek Bakaev
Yuri Volovik
Artem Drozdovich
70'
66'
Egor Lukashenko
Dmitri Dubrov
Nikita Solonovich
Artyom Glotko
Andrey Kolomatskiy
Maksim Lotysh
60'
پایان نیمه اول 1 - 0
Kirill Parmonov
34'
1 - 0
Kirill Parmonov
24'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 1
شروع بازی
17 فروردین 1403 ساعت ۱۷:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
9
18:9
22
2
Niva Dolbizno
9
23:12
18
3
BATE Borisov Reserve
9
16:11
18
4
FK Lida
9
12:10
17
4
Volna Pinsk
9
17:11
17
6
Maxline Rogachev
9
16:8
15
7
Belshina Bobruisk
9
20:9
14
8
Dinamo Minsk Reserve
9
13:10
14
9
Ostrovets
9
12:13
14
10
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
9
15:23
11
11
FK Bumprom
9
18:14
10
12
Lokomotiv Gomel
9
11:13
8
13
اورشا
9
11:14
8
14
Shakhter Soligorsk Reserve
9
10:14
8
15
FK Baranovichi
9
5:17
8
16
Bff Academy Minsk U17
9
8:20
6
17
FK Slonim 2017
9
11:19
5
18
Energetik-BGU Minsk
9
7:16
-5
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
4
10:4
12
2
Ostrovets
5
6:5
10
3
Belshina Bobruisk
4
9:4
9
4
BATE Borisov Reserve
4
7:5
8
5
Dinamo Minsk Reserve
5
8:6
7
6
Volna Pinsk
4
7:5
7
7
FK Baranovichi
4
4:4
7
8
FK Lida
5
6:9
7
9
Lokomotiv Gomel
5
7:7
6
10
Bff Academy Minsk U17
5
6:10
6
11
Niva Dolbizno
4
10:5
5
12
اورشا
4
9:7
5
13
Maxline Rogachev
4
5:3
5
14
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
5
7:14
5
15
FK Bumprom
4
4:6
3
16
Energetik-BGU Minsk
5
4:11
3
17
Shakhter Soligorsk Reserve
5
2:7
2
18
FK Slonim 2017
5
6:14
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
5
13:7
13
2
Maxline Rogachev
5
11:5
10
3
Belshina Bobruisk
5
11:5
10
4
FK Lida
4
6:1
10
5
Volna Pinsk
5
10:6
10
6
BATE Borisov Reserve
5
9:6
10
7
FC Molodechno
5
8:5
10
8
FK Bumprom
5
14:8
7
9
Dinamo Minsk Reserve
4
5:4
7
10
Shakhter Soligorsk Reserve
4
8:7
6
11
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
4
8:9
6
12
FK Slonim 2017
4
5:5
5
13
Ostrovets
4
6:8
4
14
اورشا
5
2:7
3
15
Lokomotiv Gomel
4
4:6
2
16
Energetik-BGU Minsk
4
3:5
2
17
FK Baranovichi
5
1:13
1
18
Bff Academy Minsk U17
4
2:10
0
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
9
7
1
1
18:9
22
2
Niva Dolbizno
9
5
3
1
23:12
18
3
BATE Borisov Reserve
9
5
3
1
16:11
18
4
FK Lida
9
5
2
2
12:10
17
4
Volna Pinsk
9
5
2
2
17:11
17
6
Maxline Rogachev
9
4
3
2
16:8
15
7
Belshina Bobruisk
9
6
1
2
20:9
14
8
Dinamo Minsk Reserve
9
4
2
3
13:10
14
9
Ostrovets
9
4
2
3
12:13
14
10
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
9
3
2
4
15:23
11
11
FK Bumprom
9
3
1
5
18:14
10
12
Lokomotiv Gomel
9
1
5
3
11:13
8
13
اورشا
9
1
5
3
11:14
8
14
Shakhter Soligorsk Reserve
9
2
2
5
10:14
8
15
FK Baranovichi
9
2
2
5
5:17
8
16
Bff Academy Minsk U17
9
2
0
7
8:20
6
17
FK Slonim 2017
9
1
2
6
11:19
5
18
Energetik-BGU Minsk
9
1
2
6
7:16
-5
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
4
4
0
0
10:4
12
2
Ostrovets
5
3
1
1
6:5
10
3
Belshina Bobruisk
4
3
0
1
9:4
9
4
BATE Borisov Reserve
4
2
2
0
7:5
8
5
Dinamo Minsk Reserve
5
2
1
2
8:6
7
6
Volna Pinsk
4
2
1
1
7:5
7
7
FK Baranovichi
4
2
1
1
4:4
7
8
FK Lida
5
2
1
2
6:9
7
9
Lokomotiv Gomel
5
1
3
1
7:7
6
10
Bff Academy Minsk U17
5
2
0
3
6:10
6
11
Niva Dolbizno
4
1
2
1
10:5
5
12
اورشا
4
1
2
1
9:7
5
13
Maxline Rogachev
4
1
2
1
5:3
5
14
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
5
1
2
2
7:14
5
15
FK Bumprom
4
1
0
3
4:6
3
16
Energetik-BGU Minsk
5
1
0
4
4:11
3
17
Shakhter Soligorsk Reserve
5
0
2
3
2:7
2
18
FK Slonim 2017
5
0
0
5
6:14
0
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
5
4
1
0
13:7
13
2
Maxline Rogachev
5
3
1
1
11:5
10
3
Belshina Bobruisk
5
3
1
1
11:5
10
4
FK Lida
4
3
1
0
6:1
10
5
Volna Pinsk
5
3
1
1
10:6
10
6
BATE Borisov Reserve
5
3
1
1
9:6
10
7
FC Molodechno
5
3
1
1
8:5
10
8
FK Bumprom
5
2
1
2
14:8
7
9
Dinamo Minsk Reserve
4
2
1
1
5:4
7
10
Shakhter Soligorsk Reserve
4
2
0
2
8:7
6
11
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
4
2
0
2
8:9
6
12
FK Slonim 2017
4
1
2
1
5:5
5
13
Ostrovets
4
1
1
2
6:8
4
14
اورشا
5
0
3
2
2:7
3
15
Lokomotiv Gomel
4
0
2
2
4:6
2
16
Energetik-BGU Minsk
4
0
2
2
3:5
2
17
FK Baranovichi
5
0
1
4
1:13
1
18
Bff Academy Minsk U17
4
0
0
4
2:10
0
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.