فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 18 فروردین 1403 ساعت ۱۷:۳۰
Dinamo Minsk Reserve
Dmitri Nizhnik
42'
1
-
2
FT
دنبال کنید
Niva Dolbizno
Artem Kuratnik
85'
Pavel Pampukha
68'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Dmitri Nizhnik
42'
Artem Kuratnik
85'
Pavel Pampukha
68'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 2
90'+3
Maksim Druchik
89'
Maksim Druchik
Dmitry Lesnyak
85'
1 - 2
Artem Kuratnik
Dmitri Mulkevich
79'
Alexander Fisyuk
Vladislav Dybin
78'
Artem Kuratnik
68'
1 - 1
Pavel Pampukha
64'
Dmitri Mulkevich
Nikolai Leshkevich
Dmitri Turovets
59'
55'
Nikolai Leshkevich
Vasiliy Chernyavskiy
52'
Matvey Kalinovskiy
Mikita Dzemchanka
46'
پایان نیمه اول 1 - 0
45'
Vladimir Starostin
1 - 0
Dmitri Nizhnik
42'
17'
Vladislav Dybin
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 1
شروع بازی
18 فروردین 1403 ساعت ۱۷:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
11:3
16
2
Volna Pinsk
6
11:5
12
3
BATE Borisov Reserve
5
11:7
12
4
Niva Dolbizno
6
12:9
11
5
Belshina Bobruisk
6
10:5
10
6
Dinamo Minsk Reserve
6
8:5
10
7
FK Lida
5
6:3
10
8
Maxline Rogachev
5
10:5
8
9
FK Bumprom
6
15:10
7
10
Ostrovets
5
5:7
7
11
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
11:14
7
12
Lokomotiv Gomel
5
7:8
5
13
اورشا
6
9:12
5
14
FK Slonim 2017
5
6:11
4
15
FK Baranovichi
5
3:9
4
16
Bff Academy Minsk U17
5
3:11
3
17
Shakhter Soligorsk Reserve
6
3:12
1
18
Energetik-BGU Minsk
6
3:8
-6
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
3
7:2
9
2
Ostrovets
3
3:1
7
3
Volna Pinsk
3
6:1
6
4
BATE Borisov Reserve
2
5:3
6
5
Belshina Bobruisk
2
3:1
6
6
Dinamo Minsk Reserve
3
4:2
4
7
Lokomotiv Gomel
3
5:5
4
8
FK Lida
3
3:3
4
9
اورشا
2
7:5
3
10
FK Baranovichi
2
2:3
3
11
Bff Academy Minsk U17
3
3:7
3
12
Energetik-BGU Minsk
4
3:7
3
13
Niva Dolbizno
3
3:4
2
14
Maxline Rogachev
2
1:2
1
15
Shakhter Soligorsk Reserve
4
2:7
1
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
3
4:12
1
17
FK Bumprom
2
2:4
0
18
FK Slonim 2017
3
3:9
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
3
9:5
9
2
Belshina Bobruisk
4
7:4
9
3
FK Bumprom
4
13:6
7
4
Maxline Rogachev
3
9:3
7
5
FC Molodechno
3
4:1
7
6
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
3
7:2
6
7
FK Lida
2
3:0
6
8
BATE Borisov Reserve
3
6:4
6
9
Volna Pinsk
3
5:4
6
10
Dinamo Minsk Reserve
3
4:3
6
11
FK Slonim 2017
2
3:2
4
12
اورشا
4
2:7
2
13
Lokomotiv Gomel
2
2:3
1
14
Energetik-BGU Minsk
2
0:1
1
15
FK Baranovichi
3
1:6
1
16
Ostrovets
2
2:6
0
17
Shakhter Soligorsk Reserve
2
1:5
0
18
Bff Academy Minsk U17
2
0:4
0
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
6
5
1
0
11:3
16
2
Volna Pinsk
6
4
0
2
11:5
12
3
BATE Borisov Reserve
5
4
0
1
11:7
12
4
Niva Dolbizno
6
3
2
1
12:9
11
5
Belshina Bobruisk
6
5
0
1
10:5
10
6
Dinamo Minsk Reserve
6
3
1
2
8:5
10
7
FK Lida
5
3
1
1
6:3
10
8
Maxline Rogachev
5
2
2
1
10:5
8
9
FK Bumprom
6
2
1
3
15:10
7
10
Ostrovets
5
2
1
2
5:7
7
11
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
2
1
3
11:14
7
12
Lokomotiv Gomel
5
1
2
2
7:8
5
13
اورشا
6
1
2
3
9:12
5
14
FK Slonim 2017
5
1
1
3
6:11
4
15
FK Baranovichi
5
1
1
3
3:9
4
16
Bff Academy Minsk U17
5
1
0
4
3:11
3
17
Shakhter Soligorsk Reserve
6
0
1
5
3:12
1
18
Energetik-BGU Minsk
6
1
1
4
3:8
-6
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
3
3
0
0
7:2
9
2
Ostrovets
3
2
1
0
3:1
7
3
Volna Pinsk
3
2
0
1
6:1
6
4
BATE Borisov Reserve
2
2
0
0
5:3
6
5
Belshina Bobruisk
2
2
0
0
3:1
6
6
Dinamo Minsk Reserve
3
1
1
1
4:2
4
7
Lokomotiv Gomel
3
1
1
1
5:5
4
8
FK Lida
3
1
1
1
3:3
4
9
اورشا
2
1
0
1
7:5
3
10
FK Baranovichi
2
1
0
1
2:3
3
11
Bff Academy Minsk U17
3
1
0
2
3:7
3
12
Energetik-BGU Minsk
4
1
0
3
3:7
3
13
Niva Dolbizno
3
0
2
1
3:4
2
14
Maxline Rogachev
2
0
1
1
1:2
1
15
Shakhter Soligorsk Reserve
4
0
1
3
2:7
1
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
3
0
1
2
4:12
1
17
FK Bumprom
2
0
0
2
2:4
0
18
FK Slonim 2017
3
0
0
3
3:9
0
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
3
3
0
0
9:5
9
2
Belshina Bobruisk
4
3
0
1
7:4
9
3
FK Bumprom
4
2
1
1
13:6
7
4
Maxline Rogachev
3
2
1
0
9:3
7
5
FC Molodechno
3
2
1
0
4:1
7
6
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
3
2
0
1
7:2
6
7
FK Lida
2
2
0
0
3:0
6
8
BATE Borisov Reserve
3
2
0
1
6:4
6
9
Volna Pinsk
3
2
0
1
5:4
6
10
Dinamo Minsk Reserve
3
2
0
1
4:3
6
11
FK Slonim 2017
2
1
1
0
3:2
4
12
اورشا
4
0
2
2
2:7
2
13
Lokomotiv Gomel
2
0
1
1
2:3
1
14
Energetik-BGU Minsk
2
0
1
1
0:1
1
15
FK Baranovichi
3
0
1
2
1:6
1
16
Ostrovets
2
0
0
2
2:6
0
17
Shakhter Soligorsk Reserve
2
0
0
2
1:5
0
18
Bff Academy Minsk U17
2
0
0
2
0:4
0
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.