فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 19 فروردین 1403 ساعت ۱۵:۳۰
Shakhter Soligorsk Reserve
0
-
2
FT
دنبال کنید
FC Molodechno
Vladislav Fedosov
89'
Yuri Kozlov
48'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Vladislav Fedosov
89'
Yuri Kozlov
48'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 2
Maxim Burko
Nikita Shaula
Roman Stesik
Stanislav Stefanovich
90'+2
89'
0 - 2
Vladislav Fedosov
80'
Vadim Fastovets
Pavel Tsesliukevich
77'
Pavel Tsesliukevich
72'
Abdulaziz Laval
Egor Grivenev
Alexey Garost
70'
Stanislav Stefanovich
67'
62'
Vladislav Fedosov
Igor Monich
48'
0 - 1
Yuri Kozlov
47'
Yuri Kozlov
Mark Bulanov
Yuri Basalyga
46'
Aleksandr Krotov
Kirill Goncharik
پایان نیمه اول 0 - 0
Arseniy Chakur
18'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 1
شروع بازی
19 فروردین 1403 ساعت ۱۵:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
5
9:3
13
2
Volna Pinsk
5
11:4
12
3
BATE Borisov Reserve
5
11:7
12
4
FK Lida
5
6:3
10
4
Niva Dolbizno
5
9:6
10
6
Maxline Rogachev
5
10:5
8
7
Belshina Bobruisk
5
9:5
7
8
Dinamo Minsk Reserve
5
6:4
7
9
Ostrovets
5
5:7
7
10
FK Bumprom
5
12:7
6
11
اورشا
5
9:10
5
12
Lokomotiv Gomel
5
7:8
5
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
5
9:14
4
14
FK Slonim 2017
5
6:11
4
15
FK Baranovichi
5
3:9
4
16
Bff Academy Minsk U17
5
3:11
3
17
Shakhter Soligorsk Reserve
5
2:10
1
18
Energetik-BGU Minsk
5
3:6
-6
بازی
گلها
امتیاز
1
Ostrovets
3
3:1
7
2
Volna Pinsk
2
6:0
6
3
FC Molodechno
2
5:2
6
4
BATE Borisov Reserve
2
5:3
6
5
Belshina Bobruisk
2
3:1
6
6
Dinamo Minsk Reserve
3
4:2
4
7
Lokomotiv Gomel
3
5:5
4
8
FK Lida
3
3:3
4
9
اورشا
2
7:5
3
10
FK Baranovichi
2
2:3
3
11
Energetik-BGU Minsk
3
3:5
3
12
Bff Academy Minsk U17
3
3:7
3
13
Maxline Rogachev
2
1:2
1
14
Niva Dolbizno
2
0:1
1
15
Shakhter Soligorsk Reserve
3
1:5
1
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
3
4:12
1
17
FK Bumprom
2
2:4
0
18
FK Slonim 2017
3
3:9
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
3
9:5
9
2
Maxline Rogachev
3
9:3
7
3
FC Molodechno
3
4:1
7
4
FK Bumprom
3
10:3
6
5
FK Lida
2
3:0
6
6
BATE Borisov Reserve
3
6:4
6
7
Belshina Bobruisk
3
6:4
6
8
Volna Pinsk
3
5:4
6
9
FK Slonim 2017
2
3:2
4
10
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
2
5:2
3
11
Dinamo Minsk Reserve
2
2:2
3
12
اورشا
3
2:5
2
13
Lokomotiv Gomel
2
2:3
1
14
Energetik-BGU Minsk
2
0:1
1
15
FK Baranovichi
3
1:6
1
16
Ostrovets
2
2:6
0
17
Shakhter Soligorsk Reserve
2
1:5
0
18
Bff Academy Minsk U17
2
0:4
0
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
5
4
1
0
9:3
13
2
Volna Pinsk
5
4
0
1
11:4
12
3
BATE Borisov Reserve
5
4
0
1
11:7
12
4
FK Lida
5
3
1
1
6:3
10
4
Niva Dolbizno
5
3
1
1
9:6
10
6
Maxline Rogachev
5
2
2
1
10:5
8
7
Belshina Bobruisk
5
4
0
1
9:5
7
8
Dinamo Minsk Reserve
5
2
1
2
6:4
7
9
Ostrovets
5
2
1
2
5:7
7
10
FK Bumprom
5
2
0
3
12:7
6
11
اورشا
5
1
2
2
9:10
5
12
Lokomotiv Gomel
5
1
2
2
7:8
5
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
5
1
1
3
9:14
4
14
FK Slonim 2017
5
1
1
3
6:11
4
15
FK Baranovichi
5
1
1
3
3:9
4
16
Bff Academy Minsk U17
5
1
0
4
3:11
3
17
Shakhter Soligorsk Reserve
5
0
1
4
2:10
1
18
Energetik-BGU Minsk
5
1
1
3
3:6
-6
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Ostrovets
3
2
1
0
3:1
7
2
Volna Pinsk
2
2
0
0
6:0
6
3
FC Molodechno
2
2
0
0
5:2
6
4
BATE Borisov Reserve
2
2
0
0
5:3
6
5
Belshina Bobruisk
2
2
0
0
3:1
6
6
Dinamo Minsk Reserve
3
1
1
1
4:2
4
7
Lokomotiv Gomel
3
1
1
1
5:5
4
8
FK Lida
3
1
1
1
3:3
4
9
اورشا
2
1
0
1
7:5
3
10
FK Baranovichi
2
1
0
1
2:3
3
11
Energetik-BGU Minsk
3
1
0
2
3:5
3
12
Bff Academy Minsk U17
3
1
0
2
3:7
3
13
Maxline Rogachev
2
0
1
1
1:2
1
14
Niva Dolbizno
2
0
1
1
0:1
1
15
Shakhter Soligorsk Reserve
3
0
1
2
1:5
1
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
3
0
1
2
4:12
1
17
FK Bumprom
2
0
0
2
2:4
0
18
FK Slonim 2017
3
0
0
3
3:9
0
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
3
3
0
0
9:5
9
2
Maxline Rogachev
3
2
1
0
9:3
7
3
FC Molodechno
3
2
1
0
4:1
7
4
FK Bumprom
3
2
0
1
10:3
6
5
FK Lida
2
2
0
0
3:0
6
6
BATE Borisov Reserve
3
2
0
1
6:4
6
7
Belshina Bobruisk
3
2
0
1
6:4
6
8
Volna Pinsk
3
2
0
1
5:4
6
9
FK Slonim 2017
2
1
1
0
3:2
4
10
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
2
1
0
1
5:2
3
11
Dinamo Minsk Reserve
2
1
0
1
2:2
3
12
اورشا
3
0
2
1
2:5
2
13
Lokomotiv Gomel
2
0
1
1
2:3
1
14
Energetik-BGU Minsk
2
0
1
1
0:1
1
15
FK Baranovichi
3
0
1
2
1:6
1
16
Ostrovets
2
0
0
2
2:6
0
17
Shakhter Soligorsk Reserve
2
0
0
2
1:5
0
18
Bff Academy Minsk U17
2
0
0
2
0:4
0
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.