فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 18 فروردین 1403 ساعت ۱۵:۳۰
Bff Academy Minsk U17
Nikita Lyukevich
90'
Stanislav Kazmerchuk
87'
2
-
1
FT
دنبال کنید
FK Bumprom
Dmitri Khalimonchikov
60'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Nikita Lyukevich
90'
Stanislav Kazmerchuk
87'
Dmitri Khalimonchikov
60'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 1
2 - 1
Nikita Lyukevich
90'
1 - 1
Stanislav Kazmerchuk
87'
Danila Vorobyev
Dmitri Khalimonchikov
Sergey Zhivushko
Dmitry Leontyuk
83'
Bogdan Gusev
Denis Ovsyannikov
76'
72'
Artem Zhvirblia
Sergey Slepov
66'
Vladislav Drapeza
64'
Vladimir Dubrovsky
Maksim Sanets
Vladislav Drapeza
Artem Miroyevski
Gleb Mishin
61'
60'
0 - 1
Dmitri Khalimonchikov
Ilya Gubarevich
Maxim Alexandrov
Nikita Chuiko
Timofey Tkachev
Nikita Lyukevich
Daniel Volsky
58'
46'
Artsiom Zhauniarenka
Denis Makaev
پایان نیمه اول 0 - 0
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 1
شروع بازی
18 فروردین 1403 ساعت ۱۵:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
5
9:3
13
2
Volna Pinsk
5
11:4
12
3
BATE Borisov Reserve
5
11:7
12
4
FK Lida
5
6:3
10
4
Niva Dolbizno
5
9:6
10
6
Maxline Rogachev
5
10:5
8
7
Belshina Bobruisk
5
9:5
7
8
Dinamo Minsk Reserve
5
6:4
7
9
Ostrovets
5
5:7
7
10
FK Bumprom
5
12:7
6
11
اورشا
5
9:10
5
12
Lokomotiv Gomel
5
7:8
5
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
5
9:14
4
14
FK Slonim 2017
5
6:11
4
15
FK Baranovichi
5
3:9
4
16
Bff Academy Minsk U17
5
3:11
3
17
Shakhter Soligorsk Reserve
5
2:10
1
18
Energetik-BGU Minsk
5
3:6
-6
بازی
گلها
امتیاز
1
Ostrovets
3
3:1
7
2
Volna Pinsk
2
6:0
6
3
FC Molodechno
2
5:2
6
4
BATE Borisov Reserve
2
5:3
6
5
Belshina Bobruisk
2
3:1
6
6
Dinamo Minsk Reserve
3
4:2
4
7
Lokomotiv Gomel
3
5:5
4
8
FK Lida
3
3:3
4
9
اورشا
2
7:5
3
10
FK Baranovichi
2
2:3
3
11
Energetik-BGU Minsk
3
3:5
3
12
Bff Academy Minsk U17
3
3:7
3
13
Maxline Rogachev
2
1:2
1
14
Niva Dolbizno
2
0:1
1
15
Shakhter Soligorsk Reserve
3
1:5
1
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
3
4:12
1
17
FK Bumprom
2
2:4
0
18
FK Slonim 2017
3
3:9
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
3
9:5
9
2
Maxline Rogachev
3
9:3
7
3
FC Molodechno
3
4:1
7
4
FK Bumprom
3
10:3
6
5
FK Lida
2
3:0
6
6
BATE Borisov Reserve
3
6:4
6
7
Belshina Bobruisk
3
6:4
6
8
Volna Pinsk
3
5:4
6
9
FK Slonim 2017
2
3:2
4
10
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
2
5:2
3
11
Dinamo Minsk Reserve
2
2:2
3
12
اورشا
3
2:5
2
13
Lokomotiv Gomel
2
2:3
1
14
Energetik-BGU Minsk
2
0:1
1
15
FK Baranovichi
3
1:6
1
16
Ostrovets
2
2:6
0
17
Shakhter Soligorsk Reserve
2
1:5
0
18
Bff Academy Minsk U17
2
0:4
0
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 1
2 - 1
Nikita Lyukevich
90'
1 - 1
Stanislav Kazmerchuk
87'
Danila Vorobyev
Dmitri Khalimonchikov
Sergey Zhivushko
Dmitry Leontyuk
83'
Bogdan Gusev
Denis Ovsyannikov
76'
72'
Artem Zhvirblia
Sergey Slepov
66'
Vladislav Drapeza
64'
Vladimir Dubrovsky
Maksim Sanets
Vladislav Drapeza
Artem Miroyevski
Gleb Mishin
61'
60'
0 - 1
Dmitri Khalimonchikov
Ilya Gubarevich
Maxim Alexandrov
Nikita Chuiko
Timofey Tkachev
Nikita Lyukevich
Daniel Volsky
58'
46'
Artsiom Zhauniarenka
Denis Makaev
پایان نیمه اول 0 - 0
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 1
شروع بازی
18 فروردین 1403 ساعت ۱۵:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.