فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
پنجشنبه، 10 خرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
Paide Linnameeskond U21
0
-
5
FT
دنبال کنید
Viimsi JK
Janar Toomet
90'+2
Rassel-Rait Rumma
85'
Markus Allast
64'
Gregor Lehtmets
62'
Lorougnon Joel Neville Biagne Gohi
56'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Janar Toomet
90'+2
Rassel-Rait Rumma
85'
Markus Allast
64'
Gregor Lehtmets
62'
Lorougnon Joel Neville Biagne Gohi
56'
اطلاعات بازی
بازیها
ترکیب
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 5
90'+2
0 - 5
Janar Toomet
85'
Rassel-Rait Rumma
Lorougnon Joel Neville Biagne Gohi
0 - 4
Rassel-Rait Rumma
72'
Gregor Lehtmets
Kardo Kalla
Ngu Abega Enyang
Arkadi Burujan
Herol Riiberg
67'
64'
0 - 3
Markus Allast
62'
0 - 2
Gregor Lehtmets
60'
Mihkel Jürimäe
Oskar Magi
Karl Mägi
Nevil Krimm
56'
0 - 1
Lorougnon Joel Neville Biagne Gohi
پایان نیمه اول 0 - 0
Markus Piim
Martin Mottus
39'
Herol Riiberg
33'
31'
Oskar Magi
اطلاعات بازی
تورنمنت
استونی - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 13
شروع بازی
10 خرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
Harju Jalgpallikool
16
48:17
36
2
FC Tallinn
16
39:23
31
3
Viimsi JK
15
34:17
29
4
Tartu JK Welco
16
31:15
29
5
Flora Tallinn U21
14
38:18
27
6
لوادیا (زیر 21)
14
30:22
23
7
FC Elva
16
17:35
14
8
JK Tallinna Kalev U21
15
21:38
9
9
JK Tabasalu
16
14:38
8
10
Paide Linnameeskond U21
16
13:62
7
بازی
گلها
امتیاز
1
Harju Jalgpallikool
8
24:8
18
2
Tartu JK Welco
8
15:8
16
3
FC Tallinn
8
26:13
14
4
Flora Tallinn U21
7
14:6
14
5
لوادیا (زیر 21)
7
14:5
13
6
Viimsi JK
7
16:10
12
7
FC Elva
8
14:15
9
8
JK Tabasalu
8
9:17
5
9
JK Tallinna Kalev U21
8
10:19
4
10
Paide Linnameeskond U21
8
8:34
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Harju Jalgpallikool
8
24:9
18
2
Viimsi JK
8
18:7
17
3
FC Tallinn
8
13:10
17
4
Flora Tallinn U21
7
24:12
13
5
Tartu JK Welco
8
16:7
13
6
لوادیا (زیر 21)
7
16:17
10
7
JK Tallinna Kalev U21
7
11:19
5
8
FC Elva
8
3:20
5
9
Paide Linnameeskond U21
8
5:28
4
10
JK Tabasalu
8
5:21
3
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 5
90'+2
0 - 5
Janar Toomet
85'
Rassel-Rait Rumma
Lorougnon Joel Neville Biagne Gohi
0 - 4
Rassel-Rait Rumma
72'
Gregor Lehtmets
Kardo Kalla
Ngu Abega Enyang
Arkadi Burujan
Herol Riiberg
67'
64'
0 - 3
Markus Allast
62'
0 - 2
Gregor Lehtmets
60'
Mihkel Jürimäe
Oskar Magi
Karl Mägi
Nevil Krimm
56'
0 - 1
Lorougnon Joel Neville Biagne Gohi
پایان نیمه اول 0 - 0
Markus Piim
Martin Mottus
39'
Herol Riiberg
33'
31'
Oskar Magi
اطلاعات بازی
تورنمنت
استونی - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 13
شروع بازی
10 خرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.